Artık benim için sabah kahvesi içmek gibi bir şey Bellamor kullanmak çünkü yıllardır çözemediğim matlık problemimi hiçbir uygulama olmadan çözmemi sağlayan bir araç oldu. Daha ne olsun ? Diğer faydalarını söylemiyorum bile. Selülit problemlerim de ortadan kalktı ve kesinlikle geleceğe yatırım yaptığımı düşünüyorum.

Ürünün güzelliğini şöyle ifade edeyim bende olan değişimi dermatoloğum fark etti. Sen ne kullandın ya da bir yerde uygulamamı yaptırdın diye sordu ki deformasyonu çok olan biri olamadığımı düşünüyorum. hatta bunun üzerine firma ile görüşerek ürünlerini tavsiye etmeye başladı.

Yağlarımı aldırdım operasyon sonrası doktorum kolajen kullanmamı önerdi ve bellamor marka kolajen içeceği ile beni tanıştırdı. Kolajen içeceği içersem hem yara iyileşmemim hızlı olacağını hem de sarkma yaşamayacağımı belirtti. Gerçekten de söylenen gibi oldu. 1 ay günde 2 kez tükettim ve hem sarkma olması hem de cildim daha iyi parlamaya başladı. Şimdi arada 1 kutu tüketiyorum.

50 yaşındayım. Peyzaj mimarı olduğum için sürekli  güneş altında kalan cildimde ciddi deformasyonlar vardı. Sarkma  ve lekelenme önemli sorunlarımdandı. Daha ilk ayda önce sarkmalarım  düzeldi adeta 6-7 yaş gençleştim Gerçekten inanması  zor ancak kullanıp denemek ya da kullanmış birini görmek gerekir. Denemeden asla bilemezsiniz. Ama deneyince de asla pişman olmazsınız.:)

Kesinlikle selülit düzelmesinde birebir. 6 kutu kullandım ve inanılmaz bir düzelme yaşadım.henüz 28 yaşındayım fakat kilo problemlerimden ötürü ciddi bir deformasyon yaşıyordum kesinlikle başka çarelerden daha uygun ve kesin bir çözüm.

Doğrusunu söylemek gerekirse kızım kendisine almıştı.daha genç olduğu için biraz kızmıştım fakat 6 ay kullandı ve firmanın belirttiği gibi selülit düzelmesi oldu.Bu benim ürüne olan inancımı arttırdı. Ve ürünü kullanmaya başladım.Cildimde olan düzelmeler inanılmazdı ve bunun yanında tırnaklarımda ciddi kırılmalar yaşıyordum fakat bu ürünü kullanımı ile bunlarda düzelmeler oldu. Daha çok uzar daha az kopmalar yaşar olmuştum. Kolajen içeceği kullanmayı asla bırakmayı düşünmüyorum.

Sadece 43 yaşındayım ve kolajen hakkında bir çok şey duymuştum. Açıkçası ellerimin üzerinde oluşan kırışıklıklardan sıkıntı çekiyordum. Ürünü kullanmaya başladım ve inanılmaz bir etki ile çok memnun kaldım ve benden sonra birçok arkadaşım kullanmaya başladı. Bunun yanında bu süreçte bir operasyon geçirdim ve bu noktada cilt üzerinde ki yaralarımda çok hızlı bir düzelme sağladı. Hiç iz kalmadı desem yeridir.

Açıkçası ürünü alırken çok fazla sorguladım. Sanıyorum firma yetkilisi beni tanıdığına pişman olmuş olabilir. Daha önce ünlü bir markanın kollajenini kullanmış ve beklediği faydayı sağlayamamış birisi olarak Bellamor dan çok umutlu değildim. Bunun  yanında antioksidan ve diğer bazı gençleştiri ürünleri araştırım yurtdışından tedarik ederek kullanıyordum. Sadece denemek için 1 kutu temin ettim önce. Fakat daha 20 gün sonra çevremde bulunan herkes bana ne kullandığımı sormaya başladı. Dudak kenarımda ve dudak üstümde oluşan kırışmalar ve sarkmalar ortadan tamamen kaybolmuştu. Üstelik kilo verdiğim bir dönemde sarkmalarım artması gerekirken daha da genç görünmeye başladım Ve bunun sonrasında hemen eşime de sipariş ettim ve şu anda eşimle birlikte kullanmaya başladık ve yılda iki kez 3 aylık kürü tamamlıyoruz.

68 yaşındayım ve yüzümde keskinleşmiş kırışılıklarım vardı. Geçmesi mümkün olmadığını düşündüğüm kırışıklıklarım derinleşmiş bir şekilde kendini hep hissettiriyordu. Bellamor marka kolajen içeceği ile tanıştım ve düzenli olarak 3 ay kullandım. Çok yakınlarım bile sadece kollajen içmenin bu denli faydalı olacağına inanmadılar. Çünkü kırışıklıklarım büyük oranda açılmıştı.

Ay sonrasında 1 ay ara verdim ve bir kez daha 3 ay kullandım ve bu şekilde yapmaya devam edeceğim. Çünkü ciltte sağladığı faydanın yanında dizlerimde ki ağrılarımın da iyileştiğini kesinlikle belirtmeliyim. Bence bu ürün bir taş ile iki kuş şeklinde bir ürün. eczanede bir çok marka ile tanıştım fakat Bellamor bana çok fayda sağladı asla vazgeçmeyi düşünmüyorum.

65 yaşındayım. Yılların verdiği yorgunluk ve yıpranmışlığı aynaya baktığımda hissedebiliyordum .Ve doğal olarak moralim bozuluyordu. Açıkçası cilde yapılan uygulamalar beni hem korkutuyordu hem de yapay bir görünümüm olmasından korkuyordum. Tam bunları düşünürken arkadaşımın tavsiyesi ile Bellamor Koaljen içeceği ile tanıştım ve itiraf etmeliyim ki denemekten ne çıkar diye aldığım ve kullandığım bir ürün oldu. Ancak 20 gün sonra değişikliği hissetmeye başladım ama çevremdekilerin farkı fark etmeleri sadece 1 ay sonra oldu.Önce cilde botoks gibi bir uygulama yaptırdığımı ya da gerdirdiğimi zannettiler. Çünkü özellikle gıdık bölgemde ve dudak kenarlarımda ciddi sarkmalar mevcuttu ve bunlar yok oldu. Hatta kollajen tükettim sadece deyince inanmayanlar oldu.Bana bu ürünü tavsiye eden arkadaşıma ve firma yetkililerine şükran borçluyum. Uygulamaların riskinden ve maliyetinden daha kolay bir çözüm ile artık aynaya daha keyifli bakıyorum.